Kas aš?

JuozapasJeigu užklydote į šią svetainę ir nesate iš mano draugų ar giminių rato tai turbūt iškyla klausimas kas aš toks? Atsakymas paprastas – žmogus. Žmogus, kuriam patinka keliauti, patinka nuotykiai, adrenalinas. Man patinka gyventi taip, kad po to nesigailėtum kažko nepadaręs, todėl dažniausiai siekiu įgyvendinti savo svajones kuo greičiau, o ne nukelinėju jas į tolimą ateitį.

Pagal visuomenės skirstymą dabar esu žmogus baigęs mokyklą, tačiau niekur nestudijuojantis. Turiu daugybę pomėgių – sportas (bėgiojimas, kovos menai, dviratis, skersinis), mažabiudžetės kelionės, apleistų vietų tyrinėjimas, landžiojimas po žeme lietaus kolektoriais, bunkeriais, laipiojimas ant aukštų pastatų, urbanistinių konstrukcijų, orientacinių miesto žaidimų (encounter) žaidimas.

Man patinka bendrauti su žmonėmis, kurie turi ką papasakoti, gali įkvėpti. Tiek Lietuvoje, tiek užsienyje man visada yra smagu susipažinti su naujais žmonėmis, kurie savo istorijomis, draugiškumu ir svetingumu nuoširdžiai nustebina.

Apie keliones pasakoti galiu daug. Viskas prasidėjo, kuomet tėvai pirmą kartą išleido į kelionę su draugais. Nuo to laiko pradėjau keliauti savarankiškai, su įvairiomis kompanijomis ir šiuo metu esu aplankęs apie 40 šalių, kai kurias po kelis kartus ir planuoju dar sugrįžti. 2013 metų vasarą leidausi į 3 savaičių nuotykį, kuris dar labiau paskatino mano norą keliauti – vienas 3 savaites autostopu keliavau po Europą. O 2014 metų vasarą ~86 dienas autostopu keliavau per Ukraina ir visas Balkanų valstybes visiškai vienas be jokių konkrečių planų.

Mano didžiausia artimos ateities svajonė yra apkeliauti pasaulį. Paskirti maždaug metus šiam tikslui ir apkeliauti ratu aplink pasaulį, susipažinti su pasaulio kultūromis, žmonėmis.

Pabaigai, keletas citatų, kurios mane žavi:

„The traveler was active, he went strenuously in search of people, of adventure, of experience. The tourist is passive; he expects interesting things to happen to him.”—Daniel Boorstin

„If I miss a bus, take a wrong turn, or approach a stranger poorly, I can’t do anything to change that. There’s no sense in getting angry or beating myself up over it. But I can take stock in my mistake and learn from it.”– Matthew Trinetti

„One day your life will flash before your eyes. 

Make sure it’s worth watching.” – Gerard Way

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *